

būvēta pēc Pasīvās mājas standartiem



uzbūvēsim uz jūsu izvēlēta zemes gabala



aprīkota ar modernām tehnoloģijām



projektēts un ražots Latvijā


Izvēlies dzīvot mājā, kas būvēta pēc *2021. gada būvniecības standartiem un gandrīz BEZ apkures izmaksām!

Mājas augsto energoefektivitāti GARANTĒJAM!

Paaugstināta energoefektivitāte

SINERGO mājas tiek būvētas pēc Pasīvo māju būvniecības standartiem. Tās ir mājas ar ļoti augstu energoefektivitāti, kurā komfortablu iekštelpu klimatu var uzturēt bez aktīvas sildīšanas vai dzesēšanas sistēmas. Siltumenerģijas patēriņš Sinergo mājās ir tikai 15 kWh/m² gadā, kas ir 5 reizes mazāk, salīdzinot ar māju, kas celta pēc Latvijas noteiktajiem būvnormatīviem.

Labsajūta un komforts

Izcilā siltumizolācija un teicams ēkas blīvums pasargā māju no mitruma, pelējuma un kondensāta rašanās riska. Patīkamu un svaigu gaisu mājā nodrošina automātiska ventilācija sistēma, kas gaisu mājā uztur patīkami siltu, svaigu un tīru no putekļiem.


%

ietaupījums uz apkuri salīdzinot ar parastām mājām

Apkures patēriņa salīdzinājums dzīvojamām mājām

309-394-8633
  • PasÄ«va ēka jeb SINERGO māja – lÄ«dz 15kWh/m2 gadā 5%
  • A klase jeb GandrÄ«z nulles enerÄ£ijas ēka – lÄ«dz 40kWh/m2 gadā 20%
  • B klase – no 40kWh/m2 lÄ«dz 60kWh/m2 gadā 30%
  • C klase – no 60kWh/m2 lÄ«dz 80kWh/m2 gadā 40%
  • D klase – no 80kWh/m2 lÄ«dz 100kWh/m2 gadā 50%
  • E klase – no 100kWh/m2 lÄ«dz 150kWh/m2 gadā 80%
  • F klase – virs 150kWh/m2 gadā 100%

Bez aizsalšanas riska

Pasīva māja ziemā nekad neaizsals, pat ja atslēgsiet elektrību uz vairākām nedēļām. Jums nevajadzēs uztraukties par aizsaltošajām ūdens trubām, pat ja ārā valdīs -20C° liels sals.

Gudrās mājas tehnoloģijas

SINERGO mājas var tikt aprÄ«kotas ar jaunākajām mājas automatizācijas tehnoloÄ£ijām – integrētu apsardzes sistēmu, CO2 un klimata kontroli, attālinātu elektroierīču vadÄ«bu ar enerÄ£ijas patēriņa uzskaiti, kā arÄ« ar mājas UPS elektrorezerves sistēmu, automatizētu apgaismojuma vadÄ«bu un pat dārza laistÄ«Å¡anu.

Zaļa un ekoloģiska būvniecība

SINERGO mājas ir projektētas tā, lai to būvniecības procesā tiktu izmantoti pēc iespējas vairāk dabīgie materiāli. Māja tiek būvēta no kvalitatīviem kokmateriāliem, ekoloģiskām OSB un kokšķiedras plātnēm, siltināta ar dabīgu ekovati un minerālvati.

Individuāla dizaina izstrāde

Māja tiek būvēta tieši Tev, tāpēc esat laipni aicināts iesaistīties mājas interjera izveidē.  Kopēji izvēloties krāsas, apdares materiālus un stilu, jūsu māja iegūs pilnīgi individuālu izskatu, kas ir harmonijā ar jūsu gaumi un vēlmēm.


   


Dzīvojot Pasīvā mājā, jūs ietaupīsiet līdz 2000€ gadā! **

8062568682

* Eiropas parlamenta direktīva 2010/31/ES nosaka, ka no 2021. gada 1. janvāra visam jaunbūvēm ir jāatbilst Gandrīz nulles enerģijas ēkas energoefektivitātes standartam.

** Ietaupījums par apkuri gadā, salīdzinot ar vidēji/slikti siltinātu māju.