About Gallery Services Contact Contact

טלי וישניה-שבתאי

עכשיו: יועצת לארגונים בתחומי פיתוח משאבי אנוש ורב גוניות, מנחת קבוצות.

מאמינה כי הגיוון האנושי הוא משאב קריטי להצלחה של מנהלים, ארגונים והחברה כולה.

מביאה עמי פרקטיקות מהשטח בכל הקשור להובלת שינויים בתרבות ארגונית, ניהול צוותים רב תרבותיים, גיוס, הדרכה, משאבי אנוש ופיתוח ארגוני.

בעבר: סמנכ"ל משאבי אנוש וחברת הנהלה בבאבקום, חברה גדולה ורב תרבותית. זכיתי להקים את אגף משאבי אנוש ולפתח את התרבות הארגונית ככזו שמכלילה את מגוון התרבויות בחברה ומהווה מודל והשראה לחברות אחרות המעוניינות לקדם גיוון.

היכרות נרחבת עם עולם התעסוקה ובתוך כך עבודה עם ארגונים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים במסגרת תפקידי כמנהלת תוכניות לקידום תעסוקה בצפון מטעם ג'וינט ישראל וכמתכננת אסטרטגית ביחידה לתכנון אסטרטגי במשגב.

תמיד: נשואה לנמרוד, אמא לנעם, רועי ומעיין, חיה באושר בגליל הירוק.

לומדת סדרתית - מחברת כל הזמן בין ידע לפרקטיקה:

 • MBA התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש
 • MA מהטכניון בתכנון ערים ואזורים
 • BA בסוציולוגיה וגאוגרפיה
 • בוגרת משלחת מטעם שגרירות ארה"ב בנושא של גיוון והכלה בעולם התעסוקה
 • בוגרת קורס הנחיית קבוצות
 • בוגרת קורסים של פיתוח הדרכה וניהול הדרכה

לוח שנה מגוון

(219) 226-5482

לוח שנה מגוון מכיל את החגים של הדתות השונות וכן מועדים משמעותיים (יום המשפחה, פתיחת השנה האקדמית ועוד).

מטרתו של לוח השנה המגוון להוות כלי ניהולי המאפשר למנהלים להכיר את המועדים הללו ומשמעותם ואף מציג שלל רעיונות לאופן שבו ניתן לציין את המועדים הללו בארגון.

בכך למעשה מהווה לוח השנה המגוון כלי המסייע בהתמודדות עם אחד האתגרים המשמעותיים העומדים בפני המנהלים: חיזוק תחושת השייכות והמחוברות לארגון.

היכרות עם התרבות והמועדים החשובים לכל עובד.ת וכמובן ציון שלהם בארגון, מגביר את התחושה של העובדים שרואים אותם, מכירים את מאפיניהם הייחודיים ופועלים למענם. התיחסות שכזו תתרום לחיזוק תחושת השייכות והמחוברות הן למנהל.ת והן לארגון.

על מנת להנות (858) 570-1857 לחץ.י 929-370-6882, מלא.י את פרטיך והלוח ישלח ישירות ליומנך הממוחשב. לוח השנה המגוון מתמזג עם כל היומנים הדיגיטליים (outlook, Gmail ועוד).

בכל מועד בלוח השנה המגוון שיופיע ביומן שלך, ישנו לינק למידע על החג והצעות לאופן שבו ניתן לציין את החג בארגון. כשבוע לפני כל חג/מועד תקבל.י תזכורת שתאפשר לך להערך בהתאם (ניתן לערוך את התזכורת בהתאם לרצונך).

בהצלחה ובשמחות!

להורדת לוח שנה מגוון

מה אני עושה?

ארגונים רבים מבינים את הצורך בגיוון ואת ההזדמנויות הטמונות בו. אולם גיוון, הלכה למעשה, ובמיוחד הכלת המגוון האנושי בארגון, הם אתגרים המצריכים הערכות מיוחדת, הבנת הנושא לעומק, הבנת התרבויות השונות וכן הבנת האתגרים של המנהלים והצוותים הקולטים. קשה מאוד ליישם גיוון בארגון ללא ליווי מקצועי, המחירים בד״כ גבוהים: השקעת מאמץ ומשאבים גדולים בתהליכי גיוס אך למעשה נוצרת דלת מסתובבת - עובדים מגוונים (מעטים) מגוייסים אך מתקשים להשתלב בארגון (אשר לא עבר תהליכים להתאמת התרבות הארגונית לגיוון) ולכן עוזבים לאחר זמן קצר, המנהלים והצוות מתוסכלים, תדמית הארגון נפגעת ובמצב הזה קשה עוד יותר להניע את תהליך הגיוון בארגון.

אני כאן, כדי ללוות ארגונים, מנהלים ועובדים בתהליך הזה:
 • ייעוץ לארגונים לבניית תרבות ארגונית מגוונת ומכלילה - אבחון הצרכים הארגוניים בנושא, פיתוח תכנית עבודה מפורטת וליווי היישום שלה. הייעוץ ניתן להנהלות ומנהלי.ות תחומים בחברות עסקיות, מוסדות אקדמיים ועוד.
 • ליווי אישי של מנהלים ומנהלות בארגונים בתהליכי גיוס, קליטה, קידום ופיתוח עובדים מקבוצות מגוונות.
 • ניהול אקדמי של קורס הכשרה של ממוני גיוון תעסוקתי בשירות המדינה.
 • הנחיית סדנאות בארגונים: למה לי גיוון עכשיו, גיוס מגוון, ניהול הגיוון בארגון, פיתוח תרבות ארגונית מכלילה.
 • מקימה ומנהלת את קבוצת הפייסבוק (713) 536-7921. הקבוצה קמה ביום הגיוון הבינלאומי (21.5.18) ומונה בתוך הזמן הקצר לקיומה כבר מעל 1000 חברים אשר עושים בפלטפורמה הזו שימוש הן כמגייסים והן כמועמדים .
 • מקימה מיזם Galil.Home.Work - מרחב עבודה משותף לאנשי ונשות הייטק (יהודים וערבים) מחברות גלובליות העובדים בגליל הירוק קרוב לביתם.

מי את.ה?

אשמח להכיר:

אפשר גם בטלפון:

052-6615920

ובמייל:

chilicote

רוצה להנות מלוח שנה מגוון?

לוח השנה המגוון ישלח אליך באופן מיידי

מאשר.ת לקבל דיוורים וכן עדכונים של לוח השנה המגוון